Рассказы

Поїздка на відпочинок у одеську область

Вагався писати чи не писати цю історію яка сталася декілька років зі мною та моїми друзями. Коли почав, то варто написати.

Було літо, та був вільний час, але було незрозуміло як його заповнити, та чим. Можете не сумніватися рішення прийшло дуже швидко і навіть не зрозуміло звідки. Мабуть, що хтось з верху вже до нас прийняв це рішення, а нам залишалося тільки його відтворити у реальності. Ще вранці вели переписку у вайбері, чим займемося у вечері. І треба було такому статися, що я наткнувся у магазині на акційну пропозицію на Captan Morgan, з чого і почалася ця історія про надзвичайну мандрівку у одеську область у місто Затока, яке так добре відоме на усім від малого до велика.

Була п'ятниця, закінчувався важкий робочий тиждень, на дворі було дуже жарко. За звичаєм я поїхав до магазину, щоб купити чого небудь додому. Одночасно вів переписку з друзями і ми вирішували свою долю на ці вихідні. Звичайна така переписку с пропозиціями та рішеннями. У Києві залишатися не дуже хтілося але і їхати далеко теж. Але ж ви розумієте, що якщо з'являється ідея яку підтримують усі, то відстань вже немає значення. Так сталося і цього разу... 

МАРШРУТКА

Как же круто ездить на междугородних маршрутках по нашим "шикарным" дорогам в которых убита ходовая напрочь. Это "удовольствие" мало с чем можно сравнить! ))) Это с одной стороны, а с другой все же наши водители при этом экстрималы и несутся на всех парах, обгоняя конкурентов на дороге. Промелькнула мысль после мини ралли Париж-Дакар с "дружественной" маршруткой...., а тормоза при всех нюансах с ходовой надеюсь работают без осечек. Повезло, таки работают и теперь мы кланяемся каждой остановке. В прочем ничего удивительного, ведь у нас идет on-line игра, кто больше соберет баллов, то есть пассажиров за весь маршрут. Перед поездкой желательно все же ничего не есть и запастись леденцами. Если они конечно помогут, хотя мне кажется вряд ли ))).